Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ślusarz - Mechanik Utrzymania Ruchu

PUMECH Sp. z o.o.

Bytom, Piekary Śląskie

211 dni temu

Ogłoszenie numer: 1859986, z dnia 2017-12-18

PUMECH Sp. z o.o., producent konstrukcji stalowych,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Bytom, Piekary Śląskie

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń technicznych
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji

Wymagania

  • wykształcenie: zawodowe
  • praktyczna i teoretyczna wiedza na temat procesów i zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu od strony mechaniki, hydrauliki, pneumatyki
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia: spawacza gazowego (311) lub spawacza elektrycznego (111)

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj stanowisko: Ślusarz

Ślusarz to rzemieślnik, który zajmuje się obróbką metalu. W tym zawodzie wyróżniamy: ślusarza urządzeń komunalnych, ślusarza sprzętu domowego, ślusarza samochodowego, ślusarza wyrobów artystycznych oraz ślusarza konstrukcji stalowych. Tak więc, w zależności od specjalizacji - ślusarz ma różne zadania i stosuje różne technologie do pracy. Pracownik ten wyrabia, m.in. zamki, klucze, okucia do ...
Ślusarz Praca Ślusarz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (841)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1766)
Radom (68)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (21)