Ślusarz narzędziowy (Specjalizacja: Tłoczniki)

CAD/CAM SOLUTION

Dolnośląskie

4 dni temu

CAD/CAM SOLUTION jest spółką portfelową wiodącego na rynku polskim funduszu private equity Tar Heel Capital. Od 1995r. Spółka specjalizuje się w opracowywaniu konstrukcji i produkcji przyrządów tłocznych dla czołowych koncernów na rynku automotive, takich jak Audi, BMW czy VW oraz ich poddostawców. Dostarczamy także naszym klientom specjalistyczne usługi i doradztwo w zakresie procesów tłoczenia, które realizujemy na całym świecie.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska, Europa, Świat

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia posiadanych umiejętności,
  • udział w ciekawych projektach w ramach współpracy z renomowanymi firmami,
  • pracę w przyjaznym zespole.
Opis stanowiska:
  • prace montażowe, wiercenie oraz gwintowanie,
  • tuszowanie, zacieranie i polerowanie,
  • montaż główny tłocznika: mechaniczny, elementów pneumatycznych, elektrycznych,
  • próby na prasach, dostosowanie części zewnętrznych, wewnętrznych,
  • naprawa i regeneracja przyrządów w eksploatacji,
  • udział w projektach na terenie Polski oraz poza granicami kraju,
  • uruchomienie i dostosowanie tłoczników na prasach u klienta, utrzymanie ruchu.
Od idealnego kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia min. zawodowego technicznego,
  • minimum 5-letniego doświadczenia w branży automotive,
  • doświadczenia na stanowisku związanym z montażem, dostosowaniem oraz uruchomianiem i regeneracją tłoczników,
  • znajomość konstrukcji tłoczników, rysunku technicznego i obsługi komputera,
  • uprawnienia do obsługi suwnic z certyfikatami UE,
  • znajomości języka niemieckiego lub/i angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Dodatkowymi atutami kandydata będą:
  • umiejętność obsługi frezarek / tokarek konwencjonalnych/ szlifierek na płasko/spawania MAG/TIG,
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych w kraju i za granicą,
  • znajomość zasad zarządzania projektami,
  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i współpracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.
Kontakt:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

CAD/CAM SOLUTION Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Ślusarz
Ślusarz to rzemieślnik, który zajmuje się obróbką metalu. W tym zawodzie wyróżniamy: ślusarza urządzeń komunalnych, ślusarza sprzętu domowego, ślusarza samochodowego, ślusarza wyrobów artystycznych oraz ślusarza konstrukcji stalowych. Tak więc, w zależności od specjalizacji - ślusarz ma różne zadania i stosuje różne technologie do pracy. Pracownik ten wyrabia, m.in. zamki, klucze, okucia do ...
Praca Ślusarz