Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spawacz TIG/WIG 141

ESA Energy Services GmbH & Co. KG

Śląskie

278 dni temu

Ogłoszenie numer: 1765281, z dnia 2017-09-14

ESA Energy Services GmbH oraz jej dział projektujący GFE Gesellschaft für Energieeffizienz to firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży architektonicznej, budowlanej i zarządzającej obiektami  w sektorze publicznym i prywatnym.

Aktualnie pracujemy nad projektem dla Poczty Niemieckiej związanym z modernizacją systemu grzewczego w budynkach hal pakietowych rozłożonych na terenie całych Niemiec.

Zatrudnienie następuje poprzez agencję pracy tymczasowej Intercon Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy od zaraz sumiennych i zaangażowanych pracowników do pracy na terenie całych Niemiec na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • spawanie rur, części urządzeń i elementów metalowych metodą TIG/WIG 141
  • kontrola spawów i ewentualne poprawki
  • lutowanie, skręcanie i mocowanie elementów metalowych
  • praca zgodnie z rysunkami technicznymi
  • instalowanie kaloryferów, wykonywanie ogrzewania płaszczyznowego lub podłogowego
  • praca przy zadaniach serwisowych i montażowych na terenie całych Niemiec

Wymagania

  • ważne uprawnienia spawalnicze
  • wykształcenie w branży metalowej, lub porównywalne doświadczenie zawodowe w tym zakresie
  • dokładność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doświadczenie zawodowe w spawaniu TIG/WIG 141
  • dobra znajomość systemów ogrzewania, sanitarnych i wentylacyjnych (HVAC)
  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana
  • zaangażowanie, sumienność

Oferujemy

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowę o świadczenie usług
  • dodatki do kosztów dojazdu lub tzw. diety
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • pracę przy ciekawych projektach i możliwość dalszego doskonalenia zawodowego

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz