Spawacz

G+K SteelCon Sp.zo.o.

Świętokrzyskie

4 dni temu

G+K Steelcon Sp. z o.o. spółką, której działalność opiera się na współpracy z zagranicznymi partnerami. Specjalizujemy się w produkcji i montażu konstrukcji aluminiowych oraz stalowych na potrzeby przemysłu stoczniowego, ciężkiego i budownictwa wodnego. Swoją działalność prowadzimy aktualnie na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Zamówienia realizujemy w oparciu o standardy towarzystw klasyfikacyjnych i wymogi ochrony środowiska.

Więcej na stronie www.gk-steelcon.com

Spawacz
Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie
Zadania:
  • Poszukujemy spawaczy, którzy posiadają udokumentowane umiejętności i doświadczenie w spawaniu metodami: 131, 135, 136
  • Praca w Niemczech między innymi: Bremen, Hamburg, Rostock
Wymagania:
  • Do obowiązków należeć będzie spawanie konstrukcji aluminiowych i/lub stalowych zgodnie z wytycznymi
Oferujemy:
  • Bardzo dobre warunki pracy i płacy w tym między innymi umowa o pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, zwrot kosztów podróży, stałe podnoszenie kwalifikacji

Prosimy aplikować za pomocą przycisku APLIKUJ lub w razie dodatkowych pytań osoba do kontaktu: Joanna Kozłowska 721013044. Do CV proszę dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez G+K SteelCon Sp. zo .o. z siedzibą w Świnoujściu w celu realizacji tej oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami RODO przez okres 2 lat od momentu złożenia aplikacji.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz