Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
ACCOUNT MANAGER

Present-Service S.A.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5381 dni temu

Ogłoszenie numer: 71963, z dnia 2009-08-07

jest firmą z branży BTL. Specjalizujemy się w realizacji programów samplingowych, mailingowych, akcji promocyjnych, programów lojalnościowych, zajmujemy się tworzeniem i zarządzaniem konsumenckimi bazami danych. Obszarem naszej szczególnej aktywności i sukcesów są programy marketingu bezpośredniego adresowane do młodych rodzin z dziećmi (hospital sampling, prenatal sampling). Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

    Osoba ta będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług z portfolio firmy oraz kompleksową opiekę na pozyskanymi klientami. Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie prezentacji
  • monitorowanie rynku usług marketingowych

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie BTL, agencji reklamowej, domu mediowym itp.
  • dobra orientacja w rynku BTL, reklamy i usług marketingowych
  • nastawienie na osiąganie zamierzonych celów
  • samodzielność i kreatywność

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie