Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista Administrator IT

PC Service D. Nogaj, S. Łabowski
wielkopolskie, Poznań i Wielkopolska
praca stacjonarna
4755 dni temu

PC Service, spółka outsourcingowa w  branży IT,  w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje:

Miejsce pracy: Poznań i Wielkopolska

Zadania:
  • opieka nad sprzętem komputerowym i sieciowym firmy oraz klientów
  • administrowanie serwerami i usługami w środowisku domenowym Windows z Active Directory
  • administrowanie siecią LAN i WAN
  • administrowanie serwerami i usługami w systemie Linux
  • opieka nad systemami backupu danych
  • dbanie o wydajność pracy serwerów i systemów operacyjnych oraz sieci komputerowej
  • monitorowanie rynku oraz współtworzenie strategii rozwoju dla obsługiwanego sektora.
  • współpraca i kontakt z obecnymi klientami biznesowymi
  • przegotowanie i realizacja wdrożeń projektów informatycznych
    sporządzanie raportów
Wymagania:
  • minimum 2 letnie doświadczenie w obszarach administracji i wdrożeń produktów Microsoft, Linux
  • bardzo dobra znajomość Windows Server, AD, Exchange, MS SQL, Linux,
  • dobra znajomość technologii wirtualizacji
  • znajomość obsługi, konfiguracji systemów storage będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT
  • doświadczenie w pracy bezpośredniej z klientem
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość rynku IT i nowych trendów
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • zapał i determinacja do pracy
  • komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się
  • gotowość do ciężkiej pracy
  • chęć podjęcia wzywania
Oferujemy:
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • okazję zdobywania doświadczenia zawodowego poprzez udział w projektach informatycznych
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od realizacji założonych celów