Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista automatyk

BFQS Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6436 dni temu

Ogłoszenie numer: 23135, z dnia 2006-10-03

Duży, wybudowany w 2001 roku browar zlokalizowany w Algierze stolicy Algierii o drugie, ugruntowanej pozycji na rynku piwnym w Algierii poszukuje kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA AUTOMATYK Okres projektu: 1 rok z możliwością przedłużania na kolejne lata o 1 rok

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

-Szkolenie podległego personelu, -Utrzymywanie i doskonalenie systemów automatycznych (Krones-Steinecker-Syskron),

Wymagania

-doskonała wiedza w dziedzinie elektryki i automatyki, silników elektrycznych synchronicznych i asynchronicznych, czujników i automatyki zaworów, transporterów o nastawnej prędkości, urządzeń do regulowanego rozruchu napędów (softstarty, falowniki); -wiedza z zakresu Simatic (CUP, modułów I/O, modułów specjalizowanych …); -kontrola oparta na podstawie liczników (szesnastkowego, dwójkowego); elementarna, praktyczna wiedza w zakresie Simatic STEP 7: konfiguracja oprogramowania, CONT, LIST, adresowanie, tworzenie sieci MPI i Profibus; -wykształcenie wyższe; -Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku; -Konieczna komunikatywna znajomość języka francuskiego, angielskiego lub niemieckiego;

Oferujemy

-Praca z najnowocześniejsza technologia w młodym dynamicznym zespole; -Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i inne dogodne warunki zatrudnienia