Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista d/s sprzedaży

BURW Patrona s.j.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5591 dni temu

Ogłoszenie numer: 55941, z dnia 2009-01-26

Pobyty zdrowotne dla os. niepełnosprawnych, wellness, spa.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Sprzedaż usług turystycznych, prowadzenie rezerwacji, rozliczanie klienta. 1/2 etatu z możliwością zwiększenia czasu pracy

Wymagania

  • obsługa edytorów tekstu, html,
  • komunikatywność,
  • kultura osobista,
  • doświadczenie w: sprzedaży bezpośredniej lub telemarketingu lub biurze turystycznym/hotelu,
  • wykształcenie średnie profilowane lub wyższe.
    WAŻNE:
  • sumienność
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • umiejętność poprawnego posługiwania się językiem polskim,
  • zdolności interpersonalne.
  • Oferujemy

  • stałe godz. pracy,
  • wynagrodzenie powyżej średniej w branży,
  • szkolenia zawodowe
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.