Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista do obsługi maszyn wyburzeniowych

EVERTON Przedsiębiorstwo Specjalistyczne
wielkopolskie
praca stacjonarna
5031 dni temu

Ogłoszenie numer: 108085, z dnia 2010-07-27

Firma Everton dział na rynku prac wyburzeniowych na terenie całej Polski od roku 2000 realizując specjalistyczne prace wyburzeniowe wewnętrzne. Jako pierwsza firma w Polsce zastosowaliśmy roboty zdalnie sterowane BROKK www.brokk.com oraz siłowniki kruszące.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Operator maszyn specjalistycznych takich jak: roboty sterowane radiem, piły drogowe, piły linowe, piły kolumnowe, wiertnice żelbetu, szlifierki planetarne.

Wymagania

  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych na budowie.
  • Umiejętność przeniesienia wymiarów w rzeczywistość.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Umiejętność obsługi maszyn budowlanych.
  • Mile widziane jakiekolwiek uprawnienia.
  • Prawo jazdy minimum Kat. B
  • Dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych.
  • Mile widziane uprawnienia steromotorzysty.

Oferujemy

  • Umiejętności obsługi maszyn niespotykanych w Polsce.
  • Samochód służbowy w zależności od funkcji: dostawczy lub osobowy.
  • Praca w prestiżowej firmie.
  • Bardzo dobre warunki płacowe ze stałym wzrostem związane ze stażem.
  • Realizacje prac na terenie całej Polski.
  • 3 miesięczny okres próbny.