Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU ZAGRANICZNEGO

ELKO-BIS Systemy Odgromowe R. Kohut, Sz. Klaczak sp. J.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5063 dni temu

Ogłoszenie numer: 106312, z dnia 2010-07-13

Firma jest liderem na rynku w zakresie produkcji oraz montażu instalacji odgromowych.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: SHZ/06/2010

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i wyniki eksportu.

Wymagania

  • obowiązkowa znajomość języka rosyjskiego i/lub angielskiego,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu office,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność, sumienność,
  • samodzielność, kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.