Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista do sprzedaży internetowej i marketingu

VIP S.D.Pikul Sp.J.

Lubicz Górny k.Torunia

157 dni temu

Ogłoszenie numer: 2011581, z dnia 2018-07-12

Ogólnopolska Dystrybucja Kartografii, Zapachów i Kosmetyków Samochodowych zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Lubicz Górny k.Torunia

Opis stanowiska

  • Opieka nad wskazanym serwisem internetowym
  • Opieka nad serwisem allegro
  • Współzarządzanie powierzchnią reklamową
  • Realizacja kampanii reklamowych dla kluczowych klientów
  • Prowadzenie, analiza i optymalizacja bieżących działań reklamowych

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • Skończyłeś szkołę, studia, szukasz pierwszej pracy lub chcesz zmienić dotychczasową
  • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
  • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży  (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz
  • Wyróżniasz się inicjatywą
  • Jesteś zmotywowany i nie wiesz co to nuda

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w spółce z polskim kapitałem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w godzinach 7:30 – 15:30, pięciodniowy system pracy
  • Odpowiednie szkolenia
  • Pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy (laptop, telefon, etc.)

Poznaj

VIP S.D.Pikul Sp.j.

Firma VIP S. D. Pikul sp. j. powstała z połączenia dwóch spółek obecnych współwłaścicieli. Jest to moment od którego firma działała w charakterze ogólnopolskiego dostawcy wydawnictw kartograficznych dla rynku stacji paliw w Polsce. Chociaż firma zaopatrywała m. in. koncerny sieciowe stacji paliw np. Orlen, a także jako podwykonawca stacje BP i Shell to swój dynamiczny rozwój jednak w większości zawdzięcza wysokiej jakości obsłudze niezrzeszonego rynku stacji paliw. W tej chwili firma działa w kanale tradycyjnym, nowoczesnym i internetowym zapewniając pełne pokrycie asortymentowe produktów dla sklepów sektora stacji paliw.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. E-commerce

E-commerce to ogólna nazwa dla handlu elektronicznego, prowadzonego za pomocą internetu i urządzeń elektronicznych. Specjalista do spraw e-commerce to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce. Specjalista zajmuje się wdrożeniem i obsługą systemu sprzedaży w internecie, kontrolowaniem poprawności jego funkcjonowania ...
Specjalista ds. E-commerce Praca Specjalista ds. E-commerce