Specjalista ds. Administracji w Dziale Dystrybucji

Klient portalu Praca.pl

Elbląg

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 3353690, z dnia 2020-06-17

Firma dystrybucyjna z obszaru dóbr technicznych zajmująca się dystrybucją swoich wyrobów na terenie kraju i rynkach europejskich, w chwili obecnej poszukuje do swojego zespołu:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Elbląg

Opis stanowiska

  • rejestracja w systemach informatycznych frachtów i kosztów tras dystrybucyjnych
  • rejestracja zleceń transportowych w systemie oraz ich dystrybucja do podwykonawców w cyklu dziennym
  • windykacja dokumentów przewozowych od firm dystrybucyjnych
  • rozliczenie w systemach informatycznych kosztów dystrybucji krajowej i międzynarodowej wraz z weryfikacją poprawności naliczeń kosztów dystrybucji
  • rejestracja w systemach informatycznych nowych podwykonawców wraz z weryfikacją kompletności i poprawności dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia współpracy

Wymagania

  • osoby samodzielnej, skrupulatnej, dokładnej
  • osoby o wysokim poziomie samodyscypliny kładącej nacisk na terminowość i precyzje wykonywanych zadań
  • osoby posiadającej doświadczenie w podobnym obszarze lub księgowości
  • doświadczeń w zakresie obsługi systemów ERP/TMS oraz MS Excell

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny
  • jednozmianowy system pracy
  • możliwość wewnętrznego awansu w ramach działu, piony, organizacji
  • miejsce pracy: okolice Nowego Dworu Gdańskiego
Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych