Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. BHP

Devire

Okolice Piły

7 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: okolice Piły

Nr ref.: PL39238

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Miejsce pracy: okolice Piły

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa, praca z kierownictwem i wszystkimi pracownikami w celu budowania świadomości załogi w obszarze BHP;
  • Monitorowanie funkcjonowania systemu zarządzania BHP;
  • Szkolenie pracowników w zakresie zagadnień BHP i PPOŻ;
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli (PIP, PIS, PSP, WIOŚ);
  • Opiniowanie nowych inwestycji, urządzeń oraz procesów technologicznych;
  • Badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz wdrażanie działań zapobiegawczych;
  • Koordynowanie i nadzór nad zdarzeniami potencjalnie wypadkowymi;
  • Sporządzanie okresowych analiz stanu bhp w zakładzie;
  • Dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla stanowisk pracy;
  • Opracowanie procedur i instrukcji w obszarze BHP i ochrony środowiska;
  • Nadzór nad planowaniem i przeprowadzaniem pomiarów środowiska pracy;
  • Wsparcie i podejmowanie działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych w celu poprawy warunków pracy.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP;
  • Minimum 2letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowania powypadkowego;
  • Znajomość Normy Zarządzania Środowiskowego 14001:2015;
  • Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne;
  • Mila widziana znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Posiadanie uprawnienia audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnego z ISO14001:2015;
  • Znajomość przygotowania sprawozdań z zakresu korzystania ze środowiska: GUS, CRO, KOBIZE, Urząd Marszałkowski (opłata za korzystanie ze środowiska, roczne zestawienie odpadów, opłata produktowa, informacja o gospodarowaniu opakowaniami);
  • Znajomość procedur uzyskiwania decyzji środowiskowych (pozwolenie na wytwarzanie odpadów, zgłoszenie emitorów);
  • Uprawnienia Inspektora PPOŻ.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Pracę w firmie, w której dbanie o bezpieczeństwo i bezpieczna praca jest priorytetem;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające;
  • Świadczenia socjalne (w tym dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne);
  • Opiekę medyczną;
  • Możliwość rozwoju i szkoleń.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP zajmuje się szkoleniem pracowników w zakresie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. Zapoznaje personel z istniejącymi regulaminami i zasadami wykonywania zawodowych obowiązków, a następnie kontroluje ich przestrzeganie w miejscu pracy. Ocenia ryzyko wypadków na danym stanowisku i na tej podstawie tworzy instrukcje postępowania, które będą minimalizować ryzyko ich wystąpienia. ...
Specjalista ds. BHP Praca Specjalista ds. BHP

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (657)
Wałbrzych (59)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (1993)
Radom (177)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (230)