Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. budowlano – technicznych

Piotr i Paweł
śląskie, Południowa Polska (dolnośląskie, śląskie, małopolskie)
praca stacjonarna
4729 dni temu

Polska firma o ugruntowanej pozycji w Wielkopolsce z siedzibą w Poznaniu. Posiadamy 78 sklepów w starannie dobranych lokalizacjach w 46 miastach. Odwiedza nas ponad 2 miliony klientów miesięcznie. Cechuje nas wysoka kultura pracy w nowoczesnej organizacji przy jednoczesnym rodzinnym klimacie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Południowa Polska (dolnośląskie, śląskie, małopolskie)

Zadania:
  • analiza i weryfikacja dokumentacji budowlanej,
  • budżetowanie inwestycji,
  • sporządzanie umów na roboty budowlane oraz sporządzanie załączników technicznych do umów najmu oraz akceptację ich treści,
  • organizacja przetargów na wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych,
  • przygotowywanie i kontrolowanie wykonania harmonogramów robót,
  • nadzór nad wykonawstwem robót budowlanych, instalacyjnych i itp.
  • kontrola zgodności wykonywanych robót z projektem i założonym budżetem,
  • kontakty z wykonawcami w całym procesie inwestycyjnym,
  • przygotowywanie i przeprowadzanie odbiorów terytorialnie właściwych Organów Administracji Państwowej,
  • wsparcie techniczne funkcjonujących placówek.

Wymagania:
  • wykształcenie budowlane wyższe,
  • dobra znajomość pakietów MS Office i AutoCad,
  • znajomość zasad kosztorysowania,
  • znajomość najnowszych rozwiązań i technologii budowlanych,
  • doświadczenie w bezpośrednim wykonawstwie na budowie lub na podobnym stanowisku,
  • umiejętność analizy procesu budowlanego,
  • mile widziane uprawnienia budowlane,
  • zdolność do prowadzenia wielu zadań jednocześnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność, zdolności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • motywacyjne warunki wynagrodzenia,
  • możliwość osobistego rozwoju,
  • stabilną i atrakcyjną pracę w dobrze zorganizowanym zespole w szybko rozwijającej się firmie,
  • prywatną opiekę medyczną.