Specjalista ds. e-marketingu

Soczewki24.pl

Wrocław (okolice), Smolec (pow. wrocławski)

2 dni temu

Sieć salonów w branży usług medycznych, oferująca swoim klientom szeroki zakres usług i produktów, mająca w swoim portfolio produkty najbardziej renomowanych producentów, wysokiej jakości, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Smolec (pow. wrocławski)
Jeśli posiadasz:
  • Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii Adwords
  • Znajomość środowiska Google Analytics
  • Zdolności analityczne i organizacyjne
  • Doświadczenie w prowadzeniu Facebook Ads
  • Przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu HTML, CSS
  • Znajomość programów graficznych

możesz być osoba której szukamy.

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie kampanii e-marketingowych Google Adwords.
  • Udział w tworzeniu i optymalizacji sklepu internetowego
  • Przygotowywanie strategii działań promocyjnych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektów
  • Monitoring i analiza efektów prowadzonych działań
  • Przygotowanie projektów graficznych do online i offline
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub inną dogodną formę współpracy (do negocjacji) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się od wielu lat, z silną i znaną marką
  • Pracę w niewielkim młodym zespole
  • Poczucie, że masz realny wpływ na rozwój firmy a Twoje pomysły są realizowane
  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do Twoich umiejętności i zaangażowania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość realizowania ciekawych projektów

Zainteresowane ofertą pracy osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z aktualnym zdjęciem poprzez przyciśnięcie poniższego przycisku

Więcej informacji na temat firmy znajdziecie Państwo na stronie www.soczewki24.pl

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Poznaj

Sieć salonów w branży usług medycznych, oferująca swoim klientom szeroki zakres usług i produktów, mająca w swojej ofercie produkty najbardziej renomowanych producentów polskich i światowych.

Specjalista ds. e-marketingu jest odpowiedzialny za wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy w sieci. Zajmuje się on również tworzeniem kampanii reklamowych oraz badaniem efektywności podejmowanych działań. Często zajmuje się on również tworzeniem newsletterów oraz mailingów. Do jego zadań należy śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań. ...
Praca Specjalista ds. e-marketingu