Najnowsze oferty pracy

  • Personalized Internet Ads Assessor - German Speaker

    TELUS International AI Inc.   świętokrzyskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista junior / mid  rekrutacja online
    2 dni
    Who is suitable for this work? We are looking for dynamic people who have strong communication skills and use the Internet daily. This is a freelance, independent contractor position. You will have the flexibility and freedom to work from your own home, working your own hours. What does the work...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Facebook Ads

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.
świętokrzyskie
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca zdalna
rekrutacja online
916 dni temu

Wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją. Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa, rozwijając takie marki jak Colorland, nPhoto, Uwolnij Kolory, Decor Mint, Artibo czy Presejo.

Obecnie poszukujemy doświadczonej i samodzielnej osoby, która zajmie się prowadzeniem i optymalizowaniem kampanii Facebook Ads.

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • samodzielne planowanie i realizowanie kampanii w mediach społecznościowych, głównie Facebook-od tworzenia przez optymalizację do raportowania
  • opracowywanie koncepcji i założeń strategicznych dla kampanii
  • praca z narzędziami do monitorowania i analizy danych
  • analiza kampanii pod kątem jej efektywności
  • przygotowywanie raportów i rekomendacji
  • ścisła współpraca z działem marketingu oraz innymi działami w firmie
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu, prowadzeniu i optymalizacji kampanii FB Ads
  • umiejętność analizowania i raportowania prowadzonych działań
  • umiejętność wnioskowania na podstawie danych
  • kreatywne podejście do reklamy FB Ads
  • umiejętność formułowania rekomendacji dotyczących przyszłych kampanii (kreacji, sposobu prowadzenia kampanii itp.)
  • zainteresowanie marketingiem internetowym
  • znajomość dobrych praktyk marketingowych
OFERUJEMY
  • pracę pełną wyzwań z ludźmi, którzy lubią to co robią
  • udział w interesujących projektach
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru
  • partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, Multisport)
  • pracę hybrydową w nowoczesnym biurze (Zaczernie k. Rzeszowa) lub zdalną