Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Fonoskopii

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o.

Lublin

195 dni temu

Ogłoszenie numer: 1925706, z dnia 2018-03-13

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. jest największą we wschodniej Polsce instytucją specjalistyczną, która od 10 lat wydaje opinie sądowe i ekspertyzy z różnych dziedzin kryminalistyki, m.in. z zakresu fonoskopii. Dewiza, która towarzyszy nam każdego dnia to: " Jesteśmy, bo prawda nie obroni się sama....". Jeśli jesteś osobą o ponadprzeciętnym słuchu i chciałbyś/chciałabyś bronić prawdy razem z nami, aplikuj!

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Nr Ref.: BES/Fon/1/2018

Opis stanowiska

  • spisywanie treści rozmów z materiałów dowodowych,
  • pobieranie głosowego materiału porównawczego do dalszych badań,
  • ocena autentyczności nagrania,
  • obróbka cyfrowa materiału dźwiękowego
  • badania lingwistyczne mowy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku logopedia z audiologią lub filologia polska,
  • bardzo dobre umiejętności wielopłaszczyznowej analizy komunikatu językowego,
  • dobry słuch oraz umiejętność rozumienia mowy w złych warunkach (szum, hałas),
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu obróbki dźwięku oraz umiejętność obsługi dedykowanych do tego programów,
  • umiejętność analitycznego myślenia, entuzjazm, zdolność do pracy pod presją czasu,
  • duża samodzielność połączona z umiejętnością współpracy w zespole.

Oferujemy

  • gruntowne przeszkolenie z zakresu fonoskopii pod okiem specjalistów,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • bardzo dobra atmosfera pracy oraz indywidualne podejście do pracownika,
  • możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach naukowych,
  • stabilność zatrudnienia - szukamy kandydatów zdecydowanych na długoterminową współpracę.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Logopeda

Praca logopedy polega na pomocy osobom, które z różnych powodów mają zaburzenia mowy utrudniające im komunikowanie się z innymi ludźmi. Ze względu na różne rodzaje zaburzeń logopeda może specjalizować się np. w pracy z osobami jąkającymi się, niesłyszącymi, upośledzonymi, chorymi psychicznie, mającymi trudności w pisaniu i czytaniu itp.Do zadań logopedy należy wykonanie specjalistycznych badań, ...
Logopeda Praca Logopeda

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (763)
Wałbrzych (47)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (190)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (224)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (935)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2051)
Radom (184)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (81)