Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Logopeda Lubelskie
Specjalista ds. Fonoskopii

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
1891 dni temu

Ogłoszenie numer: 2296450, z dnia 2019-02-21

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. jest największą we wschodniej Polsce instytucją specjalistyczną, która wydaje profesjonalne opinie sądowe oraz ekspertyzy z wielu dziedzin kryminalistyki. Przez ponad 10 lat udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na rynku. Opinie wydawane są przez ekspertów posiadających status biegłego sądowego, a ich celem jest przede wszystkim wspomaganie organów wymiaru sprawiedliwości. Naszym klientom gwarantujemy, że wnikliwie przeanalizowany będzie każdy aspekt zleconych spraw. Zespół zaangażowanych pracowników będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój, osiąganie ambitnych celów i bezkompromisowe dążenie do prawdy, to klucz do naszego sukcesu.

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Nr Ref.: BES/Fon/1/2019

Opis stanowiska

  • spisywanie treści rozmów z materiałów dowodowych,
  • pobieranie głosowego materiału porównawczego do dalszych badań,
  • identyfikacja mówców na podstawie analizy mowy,
  • badanie i ocena autentyczności nagrań dźwiękowych,
  • obróbka cyfrowa materiału dźwiękowego,
  • badania lingwistyczne mowy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku logopedia z audiologią lub filologia polska,
  • bardzo dobre umiejętności wielopłaszczyznowej analizy komunikatu językowego,
  • ponadprzeciętny słuch  oraz umiejętności rozumienia mowy w złych warunkach ( szum, hałas),
  • podstawowa wiedza z zakresu akustyki oraz dźwięku cyfrowego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, entuzjazm, zdolność do pracy pod presją czasu,
  • duża samodzielność połączona z umiejętnością współpracy w zespole,
  • mile widziana będzie wiedza z zakresu obróbki dźwięku oraz  umiejętność obsługi dedykowanych do tego programów.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym,
  • wprowadzenie do firmy i gruntowne przeszkolenie z zakresu fonoskopii pod nadzorem specjalistów,
  • zróżnicowane  wyzwania w trakcie pracy,
  • możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych oraz wymianę doświadczeń,
  • możliwość uzyskania statusu biegłego sądowego,
  • stabilność zatrudnienia - szukamy wyłącznie kandydatów zdecydowanych na długoterminową współpracę,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy oraz dobrą kawę bez limitów.