Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. handlu

PROJEKTMEBEL
śląskie
praca stacjonarna
5461 dni temu

Ogłoszenie numer: 68187, z dnia 2009-06-19

Biuro handlowe fabryki mebli Dobra Forma poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Zadaniem wybranych osób będzie pozyskiwanie nowych kontraktów i inwestycji związanych z kompleksowym wyposażeniem wnętrz komercyjnych na terenie województwa śląskiego.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w charakterze przedstawiciela handlowego w branży mebli biurowych lub pokrewnej
  • Znajomość technik sprzedaży i pozyskiwania klientów
  • Samodyscyplina i organizacja czasu pracy
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • zawansowane wsparcie techniczne i poparcie dynamicznie rozwijających się firm
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, dostęp do najnowszych technologii