Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. instalacji i serwisu układów automatyki

TBS Consulting

Wielkopolskie

25 dni temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta systemów filtrujących i odpylających poszukujemy osoby na stanowisko Technika-Automatyka.

Zakres obowiązków:
  • Wyjazdy na obszarze całej Polski w celu uruchamiania systemów instalacji odpylających.
  • Wykonywanie przeglądów instalacji odpylających, układów sterowania, systemów elektrycznych.
  • Wykonywanie pomiarów instalacji odpylających.
  • Współpraca z podwykonawcami usług w zakresie instalacji i napraw układów automatyki i elektryki.
  • Doradztwo dla Klientów w zakresie eksploatacji, w tym fachowa pomoc w zakresie doboru parametrów urządzenia do planowanej eksploatacji.
Wymagania:
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej.
  • Uprawnienia SEP G1.
  • Gotowość do pracy w delegacji na obszarze całej Polski.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferta:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Stabilną pracę u międzynarodowego producenta.
  • Szkolenia techniczne.
  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (762)
Wałbrzych (46)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2119)
Radom (169)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (74)