Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. inwestycji i remontów

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Lublin

13 dni temu

Totalizator Sportowy to nowoczesna firma z tradycjami, która działa nieprzerwanie od 60 lat na polskim rynku gier losowych. Naszą misją jest bycie innowacyjnym liderem na rynku gier losowych w Polsce wyznaczającym kierunki rozwoju dla całej branży. Pełną informację o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej www.totalizator.pl

Obecnie do Oddziału Lublin poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Główne zadania:
  • Realizacja inwestycji i remontów w siedzibie Oddziału w Lublinie oraz ok. 60 obiektów - lokale użytkowe, kioski, wyspy handlowe na terenie działania Oddziału,
  • Przygotowywanie zleceń i umów oraz nadzór nad ich prawidłowym wykonaniem - udział w tworzeniu planu inwestycji i remontów dla w/w obiektów,
  • Uzyskiwanie decyzji administracyjnych - pozwolenia na budowę, przebudowę, remonty i odbiory,
  • Opracowywanie i realizacja postępowań ofertowych – usługi, zakupy materiałów i wyposażenia,
  • Sporządzanie sprawozdań z rozliczenia i zakończenia inwestycji - sprawdzanie merytoryczne, opisywanie faktur i rachunków,
  • Prowadzenie Książek Obiektu Budowlanego, zlecanie przeglądów, ekspertyz i napraw.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość technologii budowlanych, rozwiązań technicznych i infrastruktury technicznej budynków,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu postępowań zakupowych, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • Umiejętność kosztorysowania, znajomość podstawowych zagadnień z zakresu kwalifikacji kosztów i nakładów,
  • Podstawowa znajomość prawa budowlanego, cywilnego, administracyjnego i przepisów dotyczących BHP,
  • Wykształcenie budowlane lub inne techniczne (mile widziane wyższe),
  • Podstawowa znajomość programów typu AutoCAD, dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Sumienność, samodzielność, kreatywność,
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość osobistego rozwoju i stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Dobre wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

Poznaj stanowisko: Koordynator Prac Serwisowych

Koordynator prac serwisowych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i nadzorowanie wykonawstwa wszelkiego rodzaju prac serwisowych i naprawczych, wynikających z warunków gwarancji i gwarancją nieobjętych, a także prac konserwacyjnych i naprawczych w obrębie miejsca pracy. Zakres konkretnych obowiązków, przynależnych do tego stanowiska pracy jest ściśle uzależniony od miejsca ...
Koordynator Prac Serwisowych Praca Koordynator Prac Serwisowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (790)
Wałbrzych (59)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (208)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (248)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (962)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (2277)
Radom (186)
Płock (54)
Opolskie:
Opole (187)
Nysa (60)