Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. ISO

RENA
dolnośląskie, Wykroty k. Bolesławca
praca stacjonarna
4777 dni temu

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszych zakładach produkcyjnych w Wykrotach oraz w Łodzi zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

Do zakładu produkcyjnego w Wykrotach k. Bolesławca (woj. dolnośląskie) poszukujemy wysoko zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty k. Bolesławca
Nr Ref.: PQMB

Profil kandydata:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu zarządzania jakością)
  • doświadczenie w obszarze zarządzania jakością w firmie produkcyjnej
  • praktyczna znajomość SZJ wg ISO 9001
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie, samodzielność, systematyczność
Zakres obowiązków:
  • opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji systemu zarządzania jakością
  • planowanie i realizowanie harmonogramu auditów wewnętrznych
  • sprawowanie nadzoru nad realizacją podejmowanych działań korygujących i zapobiegawczych
  • planowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu SZJ
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)