Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Guardian Automotive Poland Sp. z o. o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4717 dni temu

Firma Guardian to jeden z największych światowych producentów szkła, materiałów budowalnych oraz wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży samochodowej.

W związku z dynamicznym rozwojem wzmacniamy zespół w dziale jakości. Poszukujemy doświadczonych, zaangażowanych ludzi gotowych do podjęcia wyzwań na stanowisku

Nr Ref.: QA/2011

Główne zadania:
  • Bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych wyrobów
  • Analiza reklamacji oraz potrzeb klienta
  • Przeprowadzanie audytów wyrobu, procesu i systemu jakości
  • Inicjowanie i zarządzanie działaniami korygującymi i zapobiegawczymi
  • Rozliczanie kosztów jakości
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej
  • Raportowanie poziomu jakości u klienta wewnątrz organizacji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze inżynierii jakości
  • w przemyśle motoryzacyjnym
  • Wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania jakością
  • Znajomość ISO/TS 16949 oraz VDA 6
  • Język niemiecki płynny (warunek konieczny)
  • Język angielski (mile widziany)
  • Gotowość to zagranicznych i krajowych podróży służbowych
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w miedzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia profesjonalne jaki i dotyczące rozwoju osobistego
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przekazywanie ich za granicę zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. z późn. Zm. ( Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926). Zapewniamy, że żaden pracownik bądź osoba zainteresowana pracą nie będzie traktowana gorzej niż inni ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, wyznanie, narodowość, przekonania polityczne czy orientację seksualną.