Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kadr i płac ze znajomością jęz. niemieckiego – Koordynator

Personnel Service sp. z o.o.

Wykroty, Bolesławiec

32 dni temu

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na potrzeby pracodawców w Polsce.
Specjalizujemy się m.in. w doradztwie personalnym, outsourcingu, leasingu pracowniczym, obsłudze zatrudnienia.
Nasi klienci reprezentują głównie takie sektory jak: automotive, R&D, RTV/AGD, przemysł ciężki oraz SSC/BPO.

Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie działu HR oraz jego rozwój,
  • Nadzór nad obsługą kadrowo-płacową firmy,
  • Inicjowanie oraz wdrażanie rozwiązań z zakresu miękkiego HR,
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (w tym kontrole) – ZUS, US, GUS,
  • Przygotowywanie raportów oraz sprawozdań kadrowo-płacowych na potrzeby zarządu,
  • Współpraca ze związkami zawodowymi,
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1,
  • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku pracy,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru miękkiego oraz twardego HR
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Wysoki poziom świadomości biznesowej roli HR w organizacji
  • Profesjonalizm,
  • Elastyczność,
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych),
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł
  • Elastyczne godziny czasu pracy,

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Personalnych (HR Manager)

Kierownik ds. Personalnych to osoba, która nadzoruje, kontroluje i planuje wszystkie prace związane z zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki personalnej, nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, przygotowanie danych i dokumentów niezbędnych w naliczaniu płac oraz nadzór nad ...
Kierownik ds. Personalnych (HR Manager) Praca Kierownik ds. Personalnych (HR Manager)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (68)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (247)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (897)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2238)
Radom (170)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (81)