Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Poznań - Piątkowo

1 dzień temu

Bricoman Polska to obecnie sieć 9 sklepów - składów budowlano - remontowych.
Nasze sklepy tworzymy z myślą o wszystkich, którzy budują,

remontują oraz wykańczają swoje domy i mieszkania.
Obecnie w Polsce zatrudniamy ponad 750 Pracowników w sklepach i centrali.
Do naszego sklepu w Poznaniu (Wojciechowskiego 7/17) poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań - Piątkowo
Zadania:
  • koordynacja sprzedaży przez Internet i telefon (przyjmowanie i przygotowanie zamówień, nadzorowanie płatności)
  • zarządzanie procesem reklamacji (przyjmowanie reklamacji, kontakt z dostawcami, rozwiązywanie reklamacji, informowanie Klientów)
  • utrzymywanie bezpośredniego kontaktu telefonicznego i mailowego z Klientami
    Kluczowymi oraz internetowymi (m.in.: odpowiedzi na maile, pomoc w przygotowaniu kosztorysów, wyceny transportu i warunków dostaw)
  • bezpośrednia obsługa Klientów Kluczowych w sklepie

Oczekujemy:
  • wykształcenia średniego
  • otwartości na Klienta
  • doświadczenia w pracy przy reklamacjach
  • łatwości w nawiązywaniu i budowaniu relacji z Klientami
  • samodzielności w działaniu i odpowiedzialności
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office, Internet)
  • znajomości przepisów dotyczących reklamacji oraz gwarancji

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje oraz poszerzające wiedzę produktową
  • rozwój zawodowy
  • pomoc kolegów we wdrożeniu w nowe zadania
  • dobrą atmosferę
  • dofinansowanie karty Multisport

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj

Wyrażam zgodę* na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Bricoman Polska Spółka z o.o. przez okres najbliższych 9 miesięcy.
Wrażam zgodę* na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach - wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

*- Zaznacz krzyżykiem właściwe pole wyboru

Poznaj

Bricoman Polska jest siecią sklepów remontowo-budowlanych

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Specjalista do spraw kluczowych klientów zajmuje się bieżącą obsługą klientów kluczowych firmy, a także ich pozyskiwaniem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada na zapytania ofertowe, negocjuje (w konsultacji z kierownikiem działu) warunki oferowanych usług, podpisuje umowy i utrzymuje stały kontakt z najważniejszymi dla firmy klientami. Specjalista ds. kluczowych klientów jest członkiem zespołu powołanego ...
Specjalista ds. Kluczowych Klientów Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (657)
Wałbrzych (63)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2010)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (65)