Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej

TechniSat Digital Sp. z o.o.
dolnośląskie, Oborniki Śląskie k. Wrocławia
praca stacjonarna
5666 dni temu

Ogłoszenie numer: 53153, z dnia 2008-12-10

Grupa TechniSat jest wiodącym przedsiębiorstwem niemieckim w branży elektronicznej. Główna siedziba i centrala firmy znajduje się w Daun. Ponadto Grupa posiada zakłady produkcyjne w Dippach (Turyngia), Schöneck (Saksonia), Staßfurt (Saksonia-Anhalt) i od lipca 2006 r. również w Obornikach Śląskich w Polsce. TechniSat jest znany z innowacyjnych produktów o wysokiej jakości. Należy do czołowych producentów: odbiorników dla telewizji cyfrowej, modułów CI CAM, telewizorów LCD HD oraz osprzętu instalacyjnego dla SMATV i CATV. Do Działu Sprzedaży w Obornikach Śląskich pod Wrocławiem firma TechniSat poszukuje wysoko zmotywowanego pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Oborniki Śląskie k. Wrocławia

Nr Ref.: PKM

Opis stanowiska

• przygotowywanie materiałów wspierających komunikację marketingową • redagowanie tekstów reklamowych • realizacja projektów marketingowych • współtworzenie i rozwój strony internetowej firmy

Wymagania

• wykształcenie wyższe w zakresie marketingu • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego • znajomość programów graficznych (Adobe Indesign, Adobe Ilustrator lub CorelDraw) • doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub w agencji reklamowej mile widziane • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• atrakcyjne warunki zatrudnienia • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku