Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds.Logistyczno-Handlowych

STOEBER POLSKA
dolnośląskie, Wrosław
praca stacjonarna
6303 dni temu

Ogłoszenie numer: 27458, z dnia 2007-03-16

Bezpośredni przedstawiciel niemieckiej firmy STOBER Antriebstechnik.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrosław

Opis stanowiska

- Wystawianie faktur sprzedaży, zakupu i kosztowych - Przygotowywanie deklaracji Intrastat - Rozliczanie delegacji i list obecności - Prowadzenie korespondencji firmowej - Przygotowywanie przesyłek do klientów - Prowadzenie rozmów handlowych, przygotowywanie ofert

Wymagania

Znajomość podstaw księgowości Znajomość j.niemieckiego lub j.angielskiego w stopniu komunikatywnym Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych Znajomość oprogramowania MS Office, Mile widziana znajomość programu CDN Optima

Oferujemy

Pracę w młodym zespole w firmie dynamicznie rozwijającej się. Praca na samodzielnym stanowisku. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego.