Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. logistyki wewnętrznej firmy
EKO-TECH Karol Słomski
Kujawsko-pomorskie
49 dni temu

Ogłoszenie numer: 4449415, z dnia 2021-04-29

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa procesu awarii aut w trakcie wykonywanych zleceń
  • Bieżące wsparcie kierowców w zakresie spraw technicznych związanych z pojazdami
  • Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji flotowej
  • Systematyczna aktualizacja danych w systemie
  • Ewidencja i kontrola kart paliwowych
  • Zgłaszanie oraz rozliczanie szkód komunikacyjnych
  • Współpraca z wewnętrznym warsztatem firmy oraz kontakt z serwisami zewnętrznymi
  • Organizacja obsługi technicznej i ubezpieczeń pojazdów
  • Kontrola ważności ubezpieczeń i przeglądu pojazdów
  • Współpraca z działem transportu
  • Prowadzenie ewidencji narzędzi będących własnością firmy
  • Współpraca z zewnętrznym serwisem naprawy narządzi
  • Prowadzenie ewidencji odzieży roboczej

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • WYNAGRODZENIE BRUTTO 3000,00 ZŁ
  • UMOWA O PRACĘ