Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Magazynu

CIECH Pianki Sp.z o.o.

Inowrocław/Janikowo

12 dni temu

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce.

Obecnie dla Spółki CIECH Soda Polska S.A. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Inowrocław/Janikowo

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o pracę na zastępstwo,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze gospodarki magazynowej – min. 2 lata,
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Mile widziana obsługa oprogramowania SAP,
  • Uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do obsługi wózków widłowych oraz suwnic,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy i terminowość.
Twoje zadania:
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej oraz kontrola stanów magazynowych,
  • Obsługa informatycznych systemów magazynowych,
  • Kontrola jakości przyjmowanych towarów,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Praca w programie SAP,
  • Dbałość o ład i porządek w magazynie oraz powierzone mienie,
  • Współpraca z innymi działami w Spółce.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Administrator Stanów Magazynowych

Specjalista Administrator Stanów Magazynowych to osoba, która jest odpowiedzialna za administrację stanów magazynowych obsługiwanych przedsiębiorstw. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: administrowanie danymi w komputerowym systemie magazynowym, przyjmowanie towaru, przygotowywanie wysyłek, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, przygotowywanie stosownych dokumentów ...
Administrator Stanów Magazynowych Praca Administrator Stanów Magazynowych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (61)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (249)
Toruń (155)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (69)
Mazowieckie:
Warszawa (2287)
Radom (163)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (90)