Specjalista ds. Marketingu i PR

Ossa Hotel Conference & SPA

Ossa k.Rawy Mazowieckiej

2 dni temu

Hotel Ossa Conference & Spa koło Rawy Mazowieckiej dysponuje 523 pokojami, trzema dużymi salami konferencyjnymi (w tym jedna na 1,6 tys. osób) oraz 35 małymi, powierzchnią wystawienniczą (3,5 tys. mkw.), pięcioma restauracjami, spa z basenem. Hotel zarządzany jest przez spółkę TMS Ossa Sp. z o.o. i zatrudnia ponad 150 pracowników.

Aktualnie poszukujemy Osoby na Stanowisko:

Miejsce pracy: Ossa k.Rawy Mazowieckiej
Zakres obowiązków:
  • Współudział w opracowaniu i wdrożeniu strategii wizerunkowej Hotelu.
  • Aktywny udział w opracowaniu ofert produktowych i sprzedażowych oraz samodzielne przygotowanie materiałów promocyjnych.
  • Dbałość o poprawną prezentację oferty Hotelu oraz bieżąca aktualizacja treści handlowych w podstawowych kanałach reklamowych.
  • Kompleksowe opracowanie wspólnie z grafikiem materiałów poligraficznych.
  • Współtworzenie i realizowanie pozytywnego wizerunku Hotelu.
  • Współpraca z drukarniami i agencjami reklamowymi.
  • Zarządzanie kontentem w mediach społecznościowych.
  • Propozycje, opracowywanie i wdrażanie nowych działań, które przyczynią się do zwiększenia zainteresowania Hotelem.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy.
  • Kreatywności i inicjatywy w działaniu.
  • Samodzielności przy realizacji zadań.
  • Znajomości oraz biegłego poruszania się w mediach branżowych.
  • Znajomości najnowszych trendów w zakresie marketingu i PR.
  • Mile widziane wykształcenia w zakresie PR, marketingu lub komunikacji społecznej.
  • Mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej w obsłudze marketingowej, najlepiej hotelu sieciowego.
  • Płynnej znajomości języka angielskiego.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą portalu.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

UWAGA – PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z PONIŻSZYMI INFORMACJAMI

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych informujemy, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych we wszystkich złożonych przez Panią/Pana dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji jest TMS OSSA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Al. Stanów Zjednoczonych 61 , 04-028 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 740 - pokaż numer telefonu - 3 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 113 - pokaż numer telefonu - 5, Regon 380 - pokaż numer telefonu - .
2) Inspektorem Ochrony Danych w TMS Ossa Sp. z o.o., jest Pan Marek Grzegory-Roróg.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w celu w jakim zostały zebrane na podstawie udzielonej dobrowolnej zgody.
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą tylko w celach rekrutacyjnych i nie będą udostępniane innym podmiotom.
5) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres nie dłuższy jak 1 miesiąc od zakończenia postępowania
aplikacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do chwili wycofania zgody.
6) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą jedynie uprawnieni pracownicy administratora danych. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie w określonym celu i zakresie w jakim jest to niezbędne przy realizacji procesu rekrutacji.
7) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
8) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
9) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
10) Podane przez Panią/Pana dane osobowe zawarte w CV, kwestionariuszu są obligatoryjne i niezbędne do celów prowadzenia działań umożliwiających zawarcie umowy o pracę, zaś ich niepodanie oznacza brak możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacji.
11) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych wykraczające poza zakres określony w art. 21 . § 1 Kodeksu Pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043, 1495.) jest dobrowolne.
12) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Pouczenie: Pracodawca w procesie rekrutacji, może pozyskiwać informacje bezwzględnie wymagane, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz informacje dodatkowe, które mogą być przekazywane dobrowolnie przez kandydatów, ale których zawartość nie jest sprzeczna z obowiązującymi przepisami.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Praca Specjalista ds. Marketingu