Specjalista ds. Marketingu

Certification Quality Conformity sp. z o.o.

Świętokrzyskie

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 3036011, z dnia 2020-02-05

Certification Quality Conformity znajduje się w Gdańsku. Zapewniamy producentom, dystrybutorom, eksporterom oraz firmom współpracującym z Rosją, Białorusią, Kazachstanem i Ukrainą bezproblemowy dostęp do usług:

  • wykonania certyfikatów i deklaracji (EAC, GOST-R, UkrSepro itp.);
  • świadectw (Państwowej Rejestracji, Rejestracji Medycznej, Sanitarno-epidemiologicznych);
  • zezwoleń, pism, listów odmownych, dokumentów zezwalających na przewóz towarów przez granicę w/w państw i innych.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na 1/4 etatu, która zajmie się pisaniem artykułów o tematyce eksport, certyfikacja i standaryzacja dla firmy, która zajmuje się takimi usługami.

Szukamy osób z doświadczeniem i pasją do pisania i tłumaczenia tekstów z/na angielski, polski i rosyjski. Chętnie zatrudnimy studenta/-tkę filologii, który/-a chcę zdobyć doświadczenie i dodatkowy zarobek.

Obowiązki:

  • pisanie artykułów,
  • tłumaczenie tekstów z rosyjskiego/angielskiego na polski,
  • przeprowadzenie kampanii mailingowej.

Wymagania

  • umiejętność sprawnego pisania / redagowania tekstów,
  • bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego,
  • terminowość i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • praca zdalna przed okres co najmniej 3 miesięcy,
  • umowa na 1/4 etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dla najlepszych możliwość dalszej współpracy.

Wynagrodzenie

Od 1000 do 1500 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Wraz z CV proszę o nadesłanie egzemplarzy 2-3 tekstów własnego autorstwa na dowolny temat.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Praca Specjalista ds. Marketingu