Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży - język włoski

HomeGlobal

Lublin

35 dni temu

HomeGlobal to serwis wspierający karierę w branży sprzedaży telefonicznej. To miejsce, gdzie stawiamy na nowoczesne podejście do biznesu dające dużą przestrzeń do rozwoju w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Budujemy pozytywną atmosferę dającą dużo motywacji do realizacji stawianych celów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów w kontekście różnorodnych projektów: przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień w jęz. włoskim
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Badanie potrzeb klientów i budowanie pozytywnych relacji
  • Administrowanie logistyczną obsługą zamówień

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywność, poprawność i płynność językowa
  • Swobodne posługiwanie się komputerem
  • Sumienność, odpowiedzialność, poczucie humoru

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników
  • Pakiet szkoleń
  • Dodatkowe benefity: opiekę medyczną lub kartę Multisport

Poznaj

BPO International

BPO International - jesteśmy ekspertami w dziedzinie outsourcingu. Łączymy technologię, wiedzę najlepszych specjalistów i pogłębioną analizę danych, aby rozwiązywać złożone wyzwania, odkrywać nowe możliwości i rozwijać biznes naszych Klientów.

Nasi specjaliści świadczą usługi w następujących obszarach:
IT i NOWE TECHNOLOGIE
MARKETING.
OBSŁUGA KLIENTA
OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA
HR/PAYROLL

To co Nas wyróżnia to niezwykła kultura organizacyjna. Pracujemy w naprawdę przyjaznej atmosferze. Bez względu na stanowisko jesteśmy ze sobą na ty. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Szukamy okazji do chwalenia, celebrujemy małe i duże sukcesy. Wspieramy się nawzajem w wysiłku na rzecz traktowania każdego w sposób uczciwy, pełen szacunku. Jesteśmy nieugięci w kwestii poprawy jakości życia poprzez innowacje, zaawansowane technologie, ulepszanie procesów oraz rozwój talentów, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

Więcej o BPO International znajdziesz na stroniewww – www.bpointernational.com

Odwiedź nas już dziś!

Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych to osoba, która odpowiada za realizację telefonicznej obsługi obcojęzycznych klientów firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należą: kontakt telefoniczny z klientem (w języku obcym, np. angielski, niemiecki), kontrola zamówień od klientów pod kątem formalnym, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów lub ich właściwe ...
Praca Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych