Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds Obsługi Klienta

AN STUDIO
wielkopolskie
praca stacjonarna
6200 dni temu

Ogłoszenie numer: 30818, z dnia 2007-06-27

drukarnia specjalizująca się w druku akcydensów reklamowych oraz studio grafiki i fotografii reklamowej

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

obsługa klientów i pozyskiwanie nowych, budowanie realacji z klientami, przygotowywanie wycen i ofert, przyjmowanie zamówień, monitorowanie przebiegu zleceń, współpraca z podwykonawcami w zakresie prowadzonych zleceń

Wymagania

wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne) znajomość obsługi pakietu MS Office zdolności organizacyjne skuteczność w prowadzeniu negocjacji otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów umiejętności interpersonalne w zakresie komunikowania się i pracy w zespole umiejetność pracy pod presją czasu zdolność analitycznego myślenia prawo jazdy kategori B znajomość języka angielskiego - mile widziana

Oferujemy

odpowiedzialną pracę w młodym zespole stabilne zatrudnienie dobre warunki pracy