Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Ofertowania / Doradca techniczny

TG Instalacje Sp. z o.o.

Dąbrowa k. Poznania

6 dni temu

Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych
poszukuje do pracy w oddziale w Dąbrowie k. Poznania kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa k. Poznania
Zadania:
  • Ofertowanie i kosztorysowanie projektów/zapytań
  • Dobór produktów pod projekt
  • Wprowadzenie nowych rozwiązań produktowych do oferty firmy
  • Analiza przygotowanych ofert
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani studenci i absolwenci kierunku Inżyniera Środowiska
  • Znajomość branży instalacyjno-grzewczej
  • Znajomość programów projektowych i kosztorysowych
Oferujemy:
  • Współpracę przy realizacji ciekawych projektów
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę środowiska pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji z dopiskiem
"Specjalista ds. ofertowania / doradca techniczny" na adres:

ul. Bukowska 49
62-070 Dąbrowa

lub za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Poznaj

TG Instalacje to przede wszystkim dostawca urządzeń grzewczych, instalacyjnych i sanitarnych, a także sieci zewnętrznych oraz rozwiązań techniki pompowej. Działalność na rynku polskim rozpoczęliśmy w 1991 roku, zaś od 1997 działamy jako ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjnych.

Będąc ogniwem pomiędzy producentami a wykonawcami, zaopatrujemy firmy instalatorskie oraz partnerów obsługujących duże inwestycje. Spełniając taką rolę wypracowaliśmy misję naszej firmy, jaką jest umożliwienie naszym klientom szybkie rozpoczęcie, a także szybkie zakończenie realizowanej inwestycji, czego wymaga obecna dynamika rozwoju rynku nieruchomości.

Realizacja tej misji jest możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań logistycznych. Już dziś możemy poszczycić się wywiązywaniem z umów i dostarczaniem towaru w czasie nie dłuższym niż 48 godzin.

Tworząc silną markę TG uczyniliśmy ją synonimem najwyższej jakości. Nasz katalog produktów zawiera niemal 30 000 pozycji, z czego 5000 możliwych do nabycia od zaraz. Chcąc utrzymać gwarancję jakości produktów wiążemy się tylko z najlepszymi producentami na rynku.

Ciągle umacniając swoją pozycję dbamy również o to, by nasz klient miał profesjonalną obsługę i mógł korzystać z doświadczenia naszych doradców technicznych, gdyż tylko wtedy jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych odbiorców.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Ofertowania

Specjalista ds. ofertowania to osoba, która przygotowuje oferty i koordynacje proces ofertowy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza dokumentacji technicznej, sporządzanie ofert przetargowych i wycen, wysyłanie zapytań ofertowych do kontrahentów, kontakt z potencjalnymi klientami: (mailowy, telefoniczny, spotkania bezpośrednie), uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych ...
Specjalista ds. Ofertowania Praca Specjalista ds. Ofertowania

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest TG Instalacje Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (660)
Wałbrzych (61)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2003)
Radom (170)
Płock (69)
Opolskie:
Opole (223)
Nysa (62)