Specjalista ds. Ofertowania / Doradca techniczny

TG Instalacje Sp. z o.o.

Dąbrowa k. Poznania

389 dni temu

Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych
poszukuje do pracy w oddziale w Dąbrowie k. Poznania kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa k. Poznania
Zadania:
  • Ofertowanie i kosztorysowanie projektów/zapytań
  • Dobór produktów pod projekt
  • Wprowadzenie nowych rozwiązań produktowych do oferty firmy
  • Analiza przygotowanych ofert
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani studenci i absolwenci kierunku Inżyniera Środowiska
  • Znajomość branży instalacyjno-grzewczej
  • Znajomość programów projektowych i kosztorysowych
Oferujemy:
  • Współpracę przy realizacji ciekawych projektów
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę środowiska pracy
Specjalista ds. ofertowania to osoba, która przygotowuje oferty i koordynacje proces ofertowy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza dokumentacji technicznej, sporządzanie ofert przetargowych i wycen, wysyłanie zapytań ofertowych do kontrahentów, kontakt z potencjalnymi klientami: (mailowy, telefoniczny, spotkania bezpośrednie), uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych ...
Praca Specjalista ds. Ofertowania