Specjalista ds. ofertowania / kosztorysowania instalacji sanitarnych
WALMAR Sp. z o.o.
Lublin
44 dni temu

Ogłoszenie numer: 4530652, z dnia 2021-05-07

Firma wykonująca kompleksowo zewnętrzne instalacje sanitarne. Współpracujemy z renomowanymi kontrahentami przy realizacji dużych inwestycji na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Nr Ref.: ofe/lub/04/2021

Opis stanowiska

  • przygotowywanie kalkulacji i ofert przetargowych składanych przez spółkę
  • analiza warunków technicznych oraz dokumentacji projektowej
  • przeprowadzenie wizji w terenie dla robót objętych dokumentacją projektową
  • pozyskiwanie oraz analiza ofert dostawców i podwykonawców
  • sporządzanie zapytań ofertowych
  • analiza pozyskanych ofert pod kątem technicznym oraz ekonomicznym
  • opracowywanie kalkulacji cenowych na podstawie pozyskiwanych ofert
  • opracowywanie kalkulacji cenowych robót własnych
  • opracowanie kosztorysów ofertowanych robót

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów zadań
  • dojrzałość emocjonalna, umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
  • samodzielność oraz wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
  • znajomość pakietu Office i AutoCAD

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Poznaj

Instalacje sanitarne