Specjalista ds. ofertowania - roboty wyburzeniowe i ziemne
ZUH "MEGA-POL" Daniel Podsiedlik
Śląskie
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
2 dni temu

ZUH "MEGA-POL" to prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w wyburzeniach obiektów wraz z przygotowaniem terenu pod nową inwestycję, robotach ziemnych, demontażach oraz handlu złomem.
Więcej informacji o firmie: www.mega-pol.com

Miejsce pracy: woj. śląskie
Zadania:
  • Wycena prac wyburzeniowych oraz robót ziemnych,
  • Analiza zapytań ofertowych oraz rynku branżowego pod kątem planowanych inwestycji,
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych i przedstawianie oferty firmy,
  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
  • Sporządzanie kalkulacji pod zapytania ofertowe,
  • Wyszukiwanie firm podwykonawczych oraz przygotowywanie materiałów do realizacji,
  • Administrowanie dokumentacji projektowej,
  • Nadzorowanie procesu przygotowania zlecenia do realizacji,
  • Kontakt z klientem w celu doprecyzowania oferty,
  • Współpraca z Kierownikami Budów, Inżynierami i Koordynatorem projektu.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane (m.in. inż)
  • Znajomość programów CAD, Norma, Pakietu MS Office;
  • Znajomość rysunku technicznego, biegłe czytanie i analiza dokumentacji projektowej
  • Umiejętność wyceny robót
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, efektywność, odpowiedzialność;
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i komunikacyjne;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • Realizację zadań we współpracy z energicznym i doświadczonym zespołem.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji.
  • Ubezpieczenie medyczne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj