Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. opisów produktów IT/BIURO

aXam technology
śląskie
praca stacjonarna
5130 dni temu

Ogłoszenie numer: 99163, z dnia 2010-05-07

aXam technology jest firmą informatyczną zajmującą się świadczeniem kompleksowych i profesjonalnych usług informatycznych dla firm, prowadzi także jeden z największych w Polsce sklepów internetowych techplanet.pl w którego ofercie znajduje sie piętnaście tysięcy produktów z branży komputery, foto, audio-wideo.

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: SOP/04/10

Opis stanowiska

  • tworzenie elektronicznych opisów parametrów produktów z branży IT/BIURO
  • współtworzenie standardów opisów produktów
  • porządkowanie ofert dostarczanych przez dystrybutorów

Wymagania

  • sumienność i dokładność
  • umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • miłą atmosferę w pracy
  • elastyczne godziny pracy, praca również dla studentów.