Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. Optymalizacji Produkcji

RENA
dolnośląskie, Wykroty k. Bolesławca
praca stacjonarna
4776 dni temu

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszych zakładach produkcyjnych w Wykrotach oraz w Łodzi zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

Do zakładu produkcyjnego w Wykrotach k. Bolesławca (woj. dolnośląskie) poszukujemy wysoko zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty k. Bolesławca
Nr Ref.: PKVP

Profil kandydata:
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadanie fachowej wiedzy z zakresu Lean Manufacturing, 5S, KAIZEN
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie
Zakres obowiązków:
  • tworzenie i optymalizowanie procesów produkcyjnych
  • wdrażanie rozwiązań usprawniających produkcję
  • wdrażanie metod Lean Manufacturing
  • nadzorowanie wprowadzonych rozwiązań optymalizacyjnych
  • przygotowywanie szkoleń oraz warsztatów dla pracowników
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)