Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Organizacji i Normowania Czasu Pracy

BerlinerLuft.Technik Sp. z o.o.

Koszalin

34 dni temu

BERLINERLUFT.TECHNIK Sp. z o.o., należąca do Grupy Przedsiębiorstw BerlinerLuft, zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych, wentylatorów i konstrukcji spawanych.

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin

Twoje zadania:
  • przeprowadzanie pomiarów czasów i analiza procesów na stanowiskach pracy
  • ustalanie i weryfikowanie norm czasów z uwzględnieniem warunków produkcyjnych i technologicznych
  • usprawnianie procesów pracy i organizacji stanowisk roboczych
  • przeprowadzanie analiz z zakresu stosowania norm pracy
  • kalkulacja kosztów wytwarzania
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • wiedza i doświadczenie z zakresu planowania i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • znajomość technik chronometrażu i metody MTM
  • zdolność analitycznego myślenia
  • znajomość pakietu MS Office (Ms Excel – znajomość zaawansowana)
  • dobra znajomość jeż. angielskiego, mile widziana znajomość jęz. niemieckiego
  • mile widziana znajomość Lean Management
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • świadczenia z funduszu socjalnego
  • prywatna opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Produkcji

Kierownik ds. Produkcji to osoba, która jest odpowiedzialna za kierowanie procesem produkcyjnym w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: kierowanie procesem produkcyjnym firmy, opracowanie planów produkcji, organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem pracowników, a także prowadzenie projektów i kontrola dokumentacji technicznej, zapewnienie ...
Kierownik ds. Produkcji Praca Kierownik ds. Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (697)
Wałbrzych (67)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (243)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2169)
Radom (169)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (81)