Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

TES GROUP S.A.
wielkopolskie, Tarnowo Podgórne k/Poznania
praca stacjonarna
4875 dni temu

Ogłoszenie numer: 130198, z dnia 2011-01-26

Firma z branży motoryzacyjnej, działająca na polskim rynku od 18 lat, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Tarnowo Podgórne k/Poznania

Opis stanowiska

  • Sporządzanie planów produkcyjnych
  • Zamawianie materiałów i surowców do produkcji
  • Kontrola realizacji zleceń produkcyjnych
  • Wdrażanie systemu zarządzania produkcją

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość obsługi programów: MS Access, Excel
  • Bardzo dobra znajomość programu SYMFONIA
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu UNICORE PRODUKCJA
  • Minimum jeden rok praktyki na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobre zdolności analityczne
  • Zdolność podejmowania decyzji i szacowania na bazie niepełnych danych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę w młodym zespole
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.