Specjalista ds. pozyskania Klienta / Inwestycji branży elektrycznej

Entec Solutions Sp. z o.o. Sp.K.

Błonie

12 dni temu

Firma ENTEC Solutions sp. z o.o. sp.k. jest wykonawcą profesjonalnych instalacji elektrycznych i niskoprądowych. Swoim klientom oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania, realizacji inwestycji oraz serwisu.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Błonie, gm. Miękinia

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych w zakresie projektowania, realizacji i obsługi serwisowej instalacji elektrycznych i niskoprądowych,
  • Utrzymywanie stałych relacji z biurami architektonicznymi i generalnymi wykonawcami
  • Aktywne monitorowanie rynku inwestycji budowlanych,
  • Nawiązywanie kontaktów i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Współpraca z działem wycen w zakresie przygotowania ofert handlowych,
  • Raportowanie zgodnie ze standardami firmy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług na rynku branży budowlanej
  • Znajomość branży elektrycznej i rynku inwestycji budowlanych,
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność skutecznego prowadzenia rozmów handlowych
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość jęz. angielskiego
  • Znajomość AutoCad, NORMA
  • Wiedza z zakresu systemów niskoprądowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem

Poznaj

Firma ENTEC świadczy profesjonalne usługi teleinformatyczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji i organizacji z sektora publicznego. W swojej działalności skupiamy się na dwóch głównych obszarach obsługiwanych przez specjalistów z odpowiednich działów firmy: projektowanie i realizacja instalacji niskoprądowych oraz usługi informatyczne.

Poznaj stanowisko: Handlowiec
Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Praca Handlowiec