Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. produkcji - Lakiernia
Aliplast
Lublin
21 dni temu

Ogłoszenie numer: 4640448, z dnia 2021-05-28

Spółka Alipast, polska część światowej grupy koncernu Corialis, to prężnie rozwijający się na polskim rynku producent profili aluminiowych. Firma Aliplast powstała w 2002 roku, od pierwszych lat działalności Spółka Aliplast skupiała się na inwestycjach i rozwoju, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanego produktu oraz wdrażaniu nowych innowacyjnych rozwiązań w systemach profili aluminiowych. Na początku swej działalności Aliplast zatrudniał 15 osób, obecnie w firmie pracuje 830 pracowników i na tym nie zaprzestaje. Dynamika sprzedaży, zwiększająca się wciąż lista odbiorców z Polski i Europy została zauważona na rynku.

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku specjalisty ds. produkcji – dział lakiernia, będzie odpowiedzialna za przygotowanie produktu od A do Z. Codzienna praca będzie polegać na przygotowywaniu materiału do procesu produkcji, następnie weryfikacji jakości materiału po procesie produkcyjnym i prawidłowym zabezpieczeniu materiału. Standardem będą również różne prace manualne, dokładność i szybkość wykonywanych czynności, postępowanie zgodne z instrukcjami pracy i utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania

Od nowego pracownika oczekiwać będziemy:

  • ogromnej chęci do pracy
  • odwagi i pełnej gotowości na nowe wyzwania
  • atutem i ogromną pomocą w codziennej pracy będzie znajomość i doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • oczekujemy również dobrej organizacji pracy
  • umiejętności współpracy z innymi
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • gotowości do pracy w systemie równoważnym

Jeśli pracowałeś w pracy produkcyjnej, to na pewno szybko się wdrożysz w nowe zadania.

Oferujemy

W Aliplast doceniamy każdego pracownika, a każdy pracownik jest dla nas bardzo ważny. Za Twoją pracę dajemy Ci:

  • umówione i pewne wynagrodzenia w terminie + premie
  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i miejsce na awans
  • dołączając do nas masz możliwość korzystania z karty Multisport, firmowych eventów integracyjnych oraz możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • mamy też sekcje sportowe: klub biegacza, drużynę piłkarską, koło łowieckie i drużynę rowerową