Praca.pl Praca Lubelskie Specjalista ds. Funduszy UE Lubelskie
Specjalista ds. projektów unijnych

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o.
lubelskie
praca stacjonarna
2228 dni temu

Ogłoszenie numer: 1929795, z dnia 2018-03-19

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. w Lublinie

największa we wschodniej Polsce instytucja specjalistyczna, która od 10 lat wydaje opinie i ekspertyzy m.in. z zakresu informatyki i księgowości śledczej poszukuje

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: BES/Eu/1/2018

Opis stanowiska

  • Organizacja i nadzór nad prawidłową realizacją projektu;
  • Przygotowywanie dokumentacji formalnej i merytorycznej, niezbędnej w toku składania wniosków oraz rozliczania projektów;
  • Przygotowywanie sprawozdań, wniosków o płatność oraz harmonogramów płatności;
  • Kontrola wydatkowanych środków finansowych – prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji związanej z realizacją i rozliczaniem projektów.

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie realizacji oraz rozliczania projektów unijnych;
  • Znajomość dokumentów i procedur niezbędnych do prawidłowej realizacji projektów;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki z zakresu finansów;
  • Znajomość zasad księgowości (min. podstawy)
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dokładność oraz wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki;
  • Biegła obsługa aplikacji systemu MS Office,
  • Mile widziane czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb;
  • Zatrudnienie w firmie o wysokiej dynamice rozwoju;
  • Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów;
  • Bardzo dobrą i motywującą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika;
  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach;
  • Pakiet ubezpieczeń;
  • Stabilność zatrudnienia - szukamy kandydatów zdecydowanych na długoterminową współpracę.