Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. projektu

RENA Polska Sp. z o.o.

Wykroty, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec

389 dni temu

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec

Główne zadania:
  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej
  • Planowanie zapotrzebowania materiałów
  • Kalkulowanie produktów
  • Kontrola zgodności dokumentacji
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (ukończona szkoła średnia lub w trakcie studiów)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej/rysunku technicznego
  • Kreatywność, samodzielność
Mile widziane:
  • Znajomość procesów produkcyjnych stosowanych w zakładzie
  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego
  • Znajomość programów CAD
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych)
  • w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę przy zastosowaniu najnowszych technologii
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu

Poznaj

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszym zakładzie produkcyjnym w Wykrotach zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Specjalista ds. dokumentacji technicznej zajmuje się przygotowywaniem oraz aktualizacją firmowej dokumentacji technicznej. Do jego obowiązków należy również kontakt ze zleceniodawcami i klientami oraz nadzór nad bazami danych, jak również uczestnictwo w procesie zarządzania informacjami o zmianach produktowych. Specjalista ds. dokumentacji technicznej ...
Specjalista ds. dokumentacji technicznej Praca Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (63)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (285)
Toruń (184)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2214)
Radom (184)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (83)