Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. promocji i handlu

PROTEK - SYSTEM SP. Z O.O.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6346 dni temu

Ogłoszenie numer: 25448, z dnia 2007-01-01

Protek-System Sp. z oo. to uznany europejski producent specjalistycznej odzieży ochrony chemicznej z włóknin.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

- utrzymywanie kontaktów handlowych - nawiązywanie nowych kontaktów - prowadzenie prezentacji i szkoleń - tworzenie raportów i analiz rynkowych

Wymagania

- umiejętności tworzenia i prowadzenia prezentacji - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego - prawa jazdy kat.B - dobrego stanu zdrowia - wykształcenia minimum średniego (preferowane wyższe) i kreatywności - komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów - praktyka handlowa będzie dodatkowym atutem - umiejętności organizowania pracy własnej i samodzielnego rozwiązywania problemów - pełnej dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie - mile widziana znajomość branży BiHP

Oferujemy

- samodzielną i odpowiedzialną pracę - szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego - konkurencyjne wynagrodzenie - samochód służbowy, telefon