Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Specjalista ds. Roszczeń śląskie
Specjalista ds. Roszczeń oraz FIDIC

NES Global Talent
śląskie
praca stacjonarna
2135 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, dużego Generalnego Wykonawcy, w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

ZADANIA:
  • odpowiedzialność za dokumentację kontraktu budowlanego;
  • kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami;
  • opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz Inwestora, poleceń zmian, roszczeń zgodnie z procedurami FIDIC;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej budowy;
  • kontrola dokumentacji technicznej budowy, w tym wprowadzonych zmian.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek – Prawo; ewentualnie budownictwo;
  • min. 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych opartych na warunkach kontraktowych FIDIC oraz Prawie Zamówień Publicznych;
  • bardzo dobra znajomość procedur FIDIC;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja