Specjalista ds. Rozliczeń Wyjazdów Turystycznych

Centrum Turystyki "OSKAR"

Suchy Las koło Poznania

33 dni temu

Biuro Podróży Oskar wiodący na rynku ekspert turystyki autokarowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las koło Poznania

Forma zatrudnienia:
  • pełen etat
Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja płatności zaliczek.
  • Windykacja płatności, wezwania do zapłaty.
  • Rozliczanie imprez turystycznych.
  • Weryfikacja faktur zakupowych.
  • Regulowanie zobowiązań przedsiębiorstwa.
  • Wystawianie faktur turystycznych.
  • Analiza wydatków.
  • Rozliczanie pracowników, pilotów, rezydentów.
  • Ewidencja zobowiązań w programie księgowym.
Wymagania:
  • Znajomość programu Excel na zaawansowanym poziomie.
  • Prawo jazdy B.
  • Poszukujemy osoby komunikatywnej, otwartej, nastawionej na kontakt z ludźmi, dokładnej, systematycznej, asertywnej.
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i wielozadaniowością.
  • Motywacja oraz chęć rozwoju.
  • Odpowiedzialność i profesjonalne podejście do powierzonych zadań.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia Handel oraz Symfonia.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Wsparcie w okresie wdrożenia (szkolenie przygotowujące) + study tour.
  • Komfortowe miejsce i przyjazną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System dodatkowych benefitów (bilety na mecze Lecha, żużla, zniżki na wyjazdy turystyczne z oferty CTOskar).
Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości