Specjalista ds. Sieci i Linii (transport lądowy)
Schenker Sp. z o.o.
Pyskowice - ul. Poznańska 10
specjalista (mid)
umowa o pracę
2 dni temu
Miejsce pracy: Pyskowice - ul. Poznańska 10

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres zadań:

  • aktywny udział w ustalaniu nowych setupów połączeń (w tym budowanie rozkładów jazdy),
  • elastyczne dostosowywanie zasobów transportowych do zmieniających się potoków ładunkowych,
  • odpowiadanie za utrzymanie zakładanego poziomu kosztów funkcjonowania sieci i połączeń liniowych,
  • przyczynianie się do wzrostu rentowności produktu drobnicowego poprzez optymalizację wykorzystania środków transportu,
  • aktywne poszukiwanie obszarów do optymalizacji operacyjnych i kosztowych połączeń liniowych,
  • ścisła współpraca z Szefami Linii i Dostaw Bezpośrednich, Kolekcji i Dystrybucji i terminalami poprzez budowanie partnerskich relacji oraz poprawę efektywność krajowej sieci DB Schenker,
  • opracowywanie oraz wdrażanie niezbędnych instrukcji i procedur w zakresie optymalizacji procesów zachodzących w krajowej sieci.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki transport i logistyka,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • zorientowanie na cele i wyniki,
  • zaangażowanie i gotowość do nauki,
  • elastyczność i komunikatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2),
  • umiejętność negocjacyjne.

Nasza oferta:

  • umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania),
  • możliwość korzystania z ZFŚS,
  • możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV) za pomocą przycisku

Poznaj