Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Personnel Service sp. z o.o.

Środa Wielkopolska

148 dni temu

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na potrzeby pracodawców w Polsce.
Specjalizujemy się m.in. w doradztwie personalnym, outsourcingu, leasingu pracowniczym, obsłudze zatrudnienia.
Nasi klienci reprezentują głównie takie sektory jak: automotive, R&D, RTV/AGD, przemysł ciężki oraz SSC/BPO.

Zakres obowiązków:
  • Terminowe realizowanie celów sprzedażowych
  • Obsługa klienta zarówno przed jak i posprzedażowa
  • Obsługa zamówień od bieżących klientów oraz przygotowywanie ofert
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości języka angielskiego B2/C1
  • Co najmniej 2- letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z obsługą klienta
  • Wykształcenia wyższego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie międzynarodowej, lidera w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego, indywidualne dopasowanie ścieżki kariery i szkoleń
  • Dofinansowanie lekcji języka angielskiego
  • Bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych – prywatna opieka medyczna, pakiet multisport, ubezpieczenie na życie

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży