Specjalista ds. sprzedaży internetowej e-commerce

Kloepfel Global Sales

Łódzkie

2 dni temu

Grupa Kloepfel zajmuje się wysoko wyspecjalizowanymi usługami dla biznesu oraz handlem. Siedziba firmy mieści się w Dusseldorf w Niemczech, natomiast nasze oddziały znajdują się m.in. w Polsce, na Słowacji, w Czechach czy Austrii.

Aktualnie dla jednej z naszych spółek partnerskich poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: woj. łódzkie
OBOWIĄZKI NA TYM STANOWISKU:
  • obsługa aukcji internetowych na portalach aukcyjnych tj Amazon, Allegro itp,
  • tworzenie i koordynacja akcji marketingowych na portalach aukcyjnych tj. Amazon, Allegro,
  • współpraca z działem marketingowym w naszej firmie (komunikacja w języku angielskim)
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami,
  • przygotowywanie tekstów na potrzeby kampanii, współpraca z copywriterami,
  • analizy i raportowanie wyników przeprowadzanych kampanii,
  • prowadzenie kampanii na platformach zewnętrznych,
  • wdrażanie nowych narzędzi.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w branży e-commerce, w tym:
    • doświadczenie w skutecznej sprzedaży produktów poprzez portale aukcyjne tj Amazon, Allegro itp.,
    • doświadczenie w prowadzeniu skutecznych kampanii marketingowych na portalach aukcyjnych tj Amazon, Allegro itp
  • dobra znajomość programów takich jak Google Analytics, Google Ads, itp.
  • kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • lekkość w prowadzeniu rozmów telefonicznych oraz korespondencji mailowej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)
OFERUJEMY
  • wynagrodzenie: podstawa 5500 zł brutto miesięcznie + premie,
  • zatrudnienie w firmie zajmującej się sprzedażą środków ochrony indywidualnej,
  • ZATRUDNIENIE NA PEŁNY ETAT w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. E-commerce
E-commerce to ogólna nazwa dla handlu elektronicznego, prowadzonego za pomocą internetu i urządzeń elektronicznych. Specjalista do spraw e-commerce to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce. Specjalista zajmuje się wdrożeniem i obsługą systemu sprzedaży w internecie, kontrolowaniem poprawności jego funkcjonowania ...
Praca Specjalista ds. E-commerce